Sport a nafázování formy

I profesionální sportovci potřebují pomoc a radu výživového poradce či osobního trenéra. Během mimosoutěžního období by zvláště měli dbát na jídelníček a fyzickou aktivitu, aby nevypadli z formy a na začátku sezony byli připraveni.

Program je nejlépe využitelný

Pro profesionální sportovce, kteří neustále překonávají své hranice a limity a potřebují se v mimosoutěžních přípravách dostat na své výkonnostní maximum.

Při programu sport a nafázování formy se také zaměřujeme na to, jestli klient užívá nějaké podpůrné prostředky, suplementy (doplňky stravy). Dále se zaměřujeme na jeho sportovní profese a předchozí výkony a tréninkovou metodiku.

Cíl programu

Cílem tohoto programu je vytvořit takový výživový plán, který si budete moci jednoduše začlenit do svého denního rozvrhu. Výživový plán je komponován, tak aby v jídelníčku byla nutričně optimální jídla spojená se suplementy (doplňky stravy) a podpůrnými prostředky s cílem pohybové aktivity jsou citlivě voleny dle kardiovaskulárních a tréninkových možností sportovce s ohledem k jeho minimálnímu opotřebení pohybového aparátu.

Nejlepší výsledky

Sestavování programu pro hráče NHL a extraligové hráče v ČR a Evropských klubech, fotbalisty české ligy a Evropských klubů, další sportovce v kategorii míčových, síťových úpolových, silových a individuálních (nekolektivních) sportech na úrovni ligy až reprezentace.

Věklet
Výškacm
Pohlaví
Hmotnost současnákg
Hmotnost požadovanákg
Změřte se v klidutep/min.
Změřte se ihned po vykonání 30 dřepůtep/min.
Změřte se 1 min. po výkonutep/min.
Změřte se 2 min. po výkonutep/min.
Změřte se 3 min. po výkonutep/min.
Jméno
Příjmení
Ulice, č.p.
Město
PSČ
Email*
Telefon*
Telefonní číslo není ve správném formátu
Pro odeslání musíte souhlasit.