Pobyty

Dietologické pobyty v Tatrách

Dietologické pobyty ve Vysokých Tatrách na Slovensku jsou další specifickou nabídkou Dietologického centra Mgr. Radka Němce. Tomuto projektu předcházelo dlouhé vývojové období výběru vhodné lokality, interiérového prostředí a flexibility týmu lidí, ochotnému spolupracovat a vydat maximum ke spokojenosti klientů. Týdenní dietologicko-ozdravné pobyty organizujeme exkluzivně v Apartmánech U MEDVĚDA  v centru Tatranské Lomnice.

Jedná se o pobyty, které mají za úkol v optimálním prostředí započít či ukončit individuální dietní, posilovací nebo kondiční programy formou nastartování metabolismu.

Dietologické pobyty se skládají ze somatotypově rámcových či ryze individuálních jídelníčků dále pohybově poznávacích aktivit a exkurzí v okolí.

Dietologické pobyty - rezervace

Chcete-li se Dietologického pobytu zúčastnit, vyplňte prosím formulář u požadovaného programu a se svým jménem a telefonním číslem jej odešlete. Formulář prosím vyplňte a odešlete min. 1 měsíc před plánovaným termínem nástupu na dietologický pobyt (rezervaci pobytu učiníte následně na adrese hotelu).

Formulář slouží k zjištění základních údajů o Vás (např. životní styl, somatotyp, energetický příjem a výdej, zájmy, cíle ap.), které si následně doplníme o další konkrétní (individuální) informace při telefonickém nebo osobním kontaktu.

Tyto zjištěné znaky jsou pak základem pro sestavení individuálního programu či zařazení do Dietologického pobytu (popř. obojího). Veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme na tel: +420 602 395 797.

Spolupráce s hotelem U Medvěda ve Vysokých Tatrách již byla ukončena.