Příprava kondice na medicínské zákroky

Medicínské zákroky v seniorském věku nesou jisté riziko. Proto je důležité před operací zlepšit zdravotní stav, s tím Vám pomůže dietolog. Sestaví Vám výživový plán a cvičební plán na míru.

Program je nejlépe využitelný

Pro klienty, kteří mají v seniorském věku před sebou medicínský zákrok související s celkovou popř. spinální anestezií např. interní operace, totální endoprotézy a jiné zákroky zatěžující organismus seniora. Pro klienty, kteří potřebují předoperační redukci kilogramů, potřebují se cítit dobře a kondičně být dobře připraveni na zákrok.

Cíl programu

Cílem tohoto programu je vytvořit takový výživový plán, který si budete moci jednoduše začlenit do svého denního rozvrhu. Výživový plán musí být takový, abyste neustále nemuseli přemýšlet nad tím, co budete jíst, kde budete jíst a jak a kdy si jídlo připravíte.

Snažíme se, aby Váš výživový plán obsahoval i hotový jídla (při stravování v restauracích) nebo i polotovary. Také cvičební plán bude sestaven dle aktuálního stavu klienta. Cvičební plán obsahuje lehké prvky ve vztahu k času klienta a ke správné funkčnosti celého organismu.

Věklet
Výškacm
Pohlaví
Hmotnost současnákg
Hmotnost požadovanákg
Změřte se v klidutep/min.
Změřte se ihned po vykonání 30 dřepůtep/min.
Změřte se 1 min. po výkonutep/min.
Změřte se 2 min. po výkonutep/min.
Změřte se 3 min. po výkonutep/min.
Jméno
Příjmení
Ulice, č.p.
Město
PSČ
Email*
Telefon*
Telefonní číslo není ve správném formátu
Pro odeslání musíte souhlasit.