Nárůst svalové hmoty

Chcete vypadat dobře a i se tak cítit? Máte nějaký idol ve světě fitness či kulturistiky? Nárůst svalové hmoty vyžaduje pevnou vůli, dřinu a čas, výsledky však stojí za to. Nárůst svalové hmoty Vám může například zvednout sebevědomí a tím zajistit lepší a pohodovější život.

Při programu nárůstu svalové hmoty se zaměřujeme také na možnosti využívání doplňkové stravy (suplementy).

Program je nejlépe využitelný

Pro klienty, kteří jsou se svým zevnějškem celkem spokojeni, ale chtějí nárůst svalové hmoty a posílit tak své sebevědomí a cítit se dobře. Vhodné pro klienty, kteří zanedbali svou dobrou postavu nebo pro klienty, kteří na sobě pracují a snaží se o nárůst svalové hmoty, ale bezúspěšně.

Cíl programu

Cílem programu nárůst svalové hmoty je vytvořit takový výživový plán, který si budete moci jednoduše začlenit do svého denního rozvrhu. Výživový plán musí být takový, abyste neustále nemuseli přemýšlet nad tím, co budete jíst, kde budete jíst a jak a kdy si jídlo připravíte.

Snažíme se, aby Váš výživový plán obsahoval i hotový jídla (při stravování v restauracích) nebo i polotovary popř. jejich kombinace se suplementy (doplňky stravy) s cílem minimálně zatěžovat klienta po stránce časové i fyziologické. Tréninkový plán je volen dle možností klienta, obsahuje prvky fitness či kulturistického charakteru.

Nejlepší výsledky

Optimálních výsledků musí být dosaženo bez všech anabolických nešvarů například zavodnění posilovacích partií či celého těla, nárůstu svalové hmoty s velkým podílem tuků, zatížením ostatních orgánů a krátkou dobou udržení nárůstu svalové hmoty (alespoň 5 let).
V našem případě je to získání 8 kg kvalitní svalové hmoty za 10 měsíců.

Věklet
Výškacm
Pohlaví
Hmotnost současnákg
Hmotnost požadovanákg
Změřte se v klidutep/min.
Změřte se ihned po vykonání 30 dřepůtep/min.
Změřte se 1 min. po výkonutep/min.
Změřte se 2 min. po výkonutep/min.
Změřte se 3 min. po výkonutep/min.
Jméno
Příjmení
Ulice, č.p.
Město
PSČ
Email*
Telefon*
Telefonní číslo není ve správném formátu
Pro odeslání musíte souhlasit.