Celkové odstranění nežádoucích kilogramů a zdravotní potíže

Vyzkoušeli jste již řadu diet, ale bezúspěšně? Požádejte o pomoc dietologa, jistě Vám pomůže Váš problém vyřešit. Dietolog Vám sestaví dietní plán na míru pro nejvyšší účinnost a vytvoří cvičební plán, tak abyste ho bezproblémově zvládali.

Program je nejlépe využitelný

Pro klienty, kteří nejsou spokojeni se svým zevnějškem, chtějí na svém vzhledu pracovat a cítit se dobře. Pro klienty se zdravotními problémy spojenými s nadváhou a obezitou, klienty, kteří již vyzkoušeli řady bezúspěšných diet, mají nevyvážený "rozhozený" metabolismus a jsou psychicky oslabení svou zdánlivě neřešitelnou situací.

Cíl programu

Cílem tohoto programu je vytvořit takový dietní plán, který si budete moci jednoduše začlenit do svého denního rozvrhu. Dietní plán musí být takový, abyste neustále nemuseli přemýšlet nad tím, co budete jíst, kde budete jíst a jak a kdy si jídlo připravíte.

Snažíme se, aby Váš výživový plán obsahoval i hotový jídla (při stravování v restauracích) nebo i polotovary. Také cvičební plán bude sestaven dle aktuálního stavu klienta, jeho cíle, času a správné funkčnosti celé fyziologie jeho organismu.

Nejlepší výsledky

Optimálních výsledků musíme dosáhnout bez všech redukčních nešvarů např. JO-JO efektu a celkové dehydratace. Individuální program nesmí zatížit orgánovou soustavu a musí mít trvalý charakter (alespoň 10 let).
V našem případě je to redukce 52,5kg za 13 měsíců s trvalým účinkem 15let.

Věklet
Výškacm
Pohlaví
Hmotnost současnákg
Hmotnost požadovanákg
Změřte se v klidutep/min.
Změřte se ihned po vykonání 30 dřepůtep/min.
Změřte se 1 min. po výkonutep/min.
Změřte se 2 min. po výkonutep/min.
Změřte se 3 min. po výkonutep/min.
Jméno
Příjmení
Ulice, č.p.
Město
PSČ
Email*
Telefon*
Telefonní číslo není ve správném formátu
Pro odeslání musíte souhlasit.