Aktuality/Cena

DIETOLOGICKÉ CENTRUM Vám přeje šťastnou ruku při výběru programů na pořadovém čísle 15yes

Aktuálně  JARNÍ NABÍDKA (PROGRAMY a DÁRKOVÉ VOUCHERY

30% SLEVA na všechny SESTAVENÉ PROGRAMY,  

50% SLEVA na všechny DÁRKOVÉ, PÁROVÉ a SKUPINOVÉ PROGRAMY 
+ každý  PATNÁCTÝ vypracovaný PROGRAM ZDARMA !!! 

Platnost nabídky: od 8.4.2024 do 28.4.2024 nebo do VYČERPÁNÍ FINANČNÍCH BONUSŮ !!! (více informací 602 395 797)

Váš ZÁJEM, PODĚKOVÁNÍ a SPOKOJENOST nás inspirovali a vybídli ještě k většímu úsilí, ke zkvalitnění služeb a k pokračování již zavedených akčních bonusů. Sestavení a vyhotovení individuálních dietních, posilovacích, kondičních či ozdravných programů začíná na cenové hranici 3000,- Kč. Nyní máte možnost získat NEJLEVNĚŠÍ slevový program již za 1500,- Kč!!! Tato nabídka je rozšířena i pro ostatní typy programů a je stanovena na výše uvedené období. Navíc KAŽDÝ PATNÁCTÝ KLIENT dostává na dopředu smluvený a vypracovaný program 100% SLEVU - tedy ZDARMA !!!

Využijte SLUŽEB našeho Dietologického centra a věřte, že  VÝSLEDKY Vás již za krátkou dobu přesvěčí o správném rozhodnutí.

Cena programu je stanovena po dohodě s klientem na základě porovnání jeho individuálních znaků s databází, je v souladu s jeho cílem a dále se nenavyšuje o konzultace a servis Dietologického centra v průběhu celého programu. Tedy za stanovenou cenu obdržíte přesný jídelníček na míru (jídelníček i pitný režim), cvičební plán a poradenský servis Dietologického centra po celou dobu programu dle potřeb klienta, vč. přechodové fáze pro zabránění JO - JO efektu a dlouhodobého udržení postavy pod kontrolou.


MĚJTE POSTAVU PODLE SVÝCH PŘEDSTAV.  
Stačí jen v Nabídce a příslušné sekci vyplnit VSTUPNÍ FORMULÁŘ  a přát si být na pořadovém čísle 15. 
!!! Přejeme Vám hodně štěstí !!!

PŘESVĚČTE SE O PŘEDNOSTECH INDIVIDUÁLNÍCH PROGRAMŮ.   

ZNOVU, SYSTEMATICKY a TRVALE.