Nárůst síly

Pokud Vám nejde až tak moc o vyrýsované tělo, zpevnění postavy a nárůst svalové hmoty, ale pouze o nárůst síly, tak i pro Vás máme speciální program. Sestavení jídelníčku provede výživový poradce a osobní trenér, který také vytvoří tréninkový plán.

Program je nejlépe využitelný

Pro klienty, kteří jsou se svou postavou spokojeni, dávají však přednost nárůstu síly před vytvarovanou a zpevněnou postavou, chtějí na sobě pracovat a zbavit se špatných stravovacích návyků. Vhodné pro klienty, kteří mají tendenci se stále zlepšovat ve svých osobních silových výkonech na rekreační bázi.

Při programu nárůstu svalové hmoty se zaměřujeme také na možnosti využívání doplňkové stravy (suplementy).

Cíl programu

Cílem tohoto programu je vytvořit takový výživový plán, který si budete moci jednoduše začlenit do svého denního rozvrhu. Výživový plán musí být takový, abyste neustále nemuseli přemýšlet nad tím, co budete jíst, kde budete jíst a jak a kdy si jídlo připravíte.

Snažíme se, aby Váš výživový plán obsahoval i hotový jídla (při stravování v restauracích) nebo i polotovary popř. jejich kombinace se suplementy (doplňky stravy) s cílem minimálně zatěžovat klienta po stránce časové i fyziologické. Tréninkový plán je volen dle možností klienta, obsahuje prvky kulturistického charakteru.

Nejlepší výsledky

V našem případě došlo u konkrétní disciplíny ke zlepšení o 25 kg v bench pressu za 11 měsíců, o 40 kg v mrtvém tahu za 9 měsíců a o 40 kg ve dřepu za 12 měsíců.

Věklet
Výškacm
Pohlaví
Hmotnost současnákg
Hmotnost požadovanákg
Změřte se v klidutep/min.
Změřte se ihned po vykonání 30 dřepůtep/min.
Změřte se 1 min. po výkonutep/min.
Změřte se 2 min. po výkonutep/min.
Změřte se 3 min. po výkonutep/min.
Jméno
Příjmení
Ulice, č.p.
Město
PSČ
Email*
Telefon*
Telefonní číslo není ve správném formátu
Pro odeslání musíte souhlasit.