V.I.P.

Radek Němec s Michalem Jančaříkem

Moderátorem počasí TV NOVA je charizmatický Michal Jančařík. Velmi rádi jsme uvítali Michalův zájem o naše služby.

Radek Němec s Alenou Zárybnickou

Vždy příjemně naladěná a přitažlivá je rosnička a moderátorka pořadu SAMA DOMA České televize Alena Zárybnická. Společná spolupráce byla vždy velmi příjemná.

Radek Němec s Hankou Kynychovou

Svým příjemným vystupováním a ženstvím se stala idolem mnoha mužů moderátorka a profesionální cvičitelka v pořadu Snídaně s Novou Hanka Kynychová. Setkání s ní je vždy oboustranně přínosným rozhovorem.

Radek Němec s Jiřinou Bohdalovou

Spolupráce s Jiřinou Bohdalovou byla vždy na velmi dobré úrovni. Jejím častým kořením byly speciální sportovní přání jejího vnuka Marka, který se po vzoru Antonína Panenky chtěl stát dalším českým internacionálem.

Radek Němec a sourozenci Gondíkovi

Každá návštěva Televizního vysílání byla zajímavým prožitkem okořeněným o nenásilné rozhovory a vtipné dotazy sourozenců Dalibora a Adély Gondíkových. Skvělá spolupráce!

Radek Němec s Karlou Mráčkovou

Karla Mráčková také využila nabídku vyzkoušet individuální program sama na sobě. Vzhledem k atraktivnosti jejího vzhledu jistě nemusíme dokládat, že jí program neublížil.

Radek Němec s Jiřím Hrdinou

Bezchybná byla spolupráce s osobností, hockey-skautem NHL a bývalým špičkovým hokejistou Jiřím Hrdinou, který si před aplikací programů na jiné sportovce a kluby nejdříve vyzkoušel program sám na sobě a byl velmi spokojen.

Radek Němec s Janou Adámkovou

Jana Adámková rozhodně patří k předním osobnostem TV NOVA a skutečnost, že se na nás obrátila, je jistě dostatečně výmluvná. Svůj hezký a přitažlivý vzhled si udržela během těhotenství i po něm.

Radek Němec s Honzou Musilem

V Domě snů televize NOVA a Sauně televize Prima bylo s moderátorem Honzou Musilem pěkně horko a tak jsme raději pro společné foto volili jiné prostředí. V pečlivě sestaveném programu jsme brali zřetel i na Honzovu zákeřnou chorobu.

Radek Němec s Antonínem Panenkou

Velmi zajímavou zkušeností byla spolupráce se známou fotbalovou tváří, internacionálem Antonínem Panenkou, který programy doporučil jak fotbalovým klubům, tak i své rodině.

Radek Němec s Janem Hrubešem

K předním redaktorům a zprávařům České televize patří Jan Hrubeš. I on si na sobě a své rodině vyzkoušel programy na míru a byl nadšen jejich průběhem i výsledky.

Radek Němec s Pavlem Svobodou a Luckou Výbornou

Snídaňový kokteil namíchaný moderátory Pavlem Svobodou a Lucií Výbornou byl v pořadu Snídaně s Novou nezapomenutelným zážitkem. Oba využili našich služeb a svými referencemi výrazně rozšířili naši klientelu.

Radek Němec s Lenkou Hornovou

Moderátorka a zpěvačka Lenka Hornová je neodmyslitelně spjatá s TV NOVA. Patří též k idolům mnoha mužů. Setkání s ní je po každé příjemnou událostí.

Radek Němec s Monikou Umanovou

Již několikaletou přední redaktorkou pořadu Snídaně s Novou je Monika Umanová. Její přesné dotazy byly důkazem toho, že do fungování lidského organismu pronikla velmi podrobně.

Radek Němec s Martinou Švecovou

Výsledky dosažené na základě sestaveného programu si chválila také moderátorka a zprávařka Snídaně s Novou Martina Švecová. Oboustranná snaha pomoci širší veřejnosti započala spolupráci s exkluzivním časopisem BAZAAR.

Radek Němec s Janou Adámkovou

Ještě jednou Jana Adámková... Tentokráte při spolupráci s její Školou modelek. Mladé dívky mají ve svém čele určitě jednu z nejpovolanějších.