Média

Radek Němec na obrazovce ČT

Neodmítli jsme ani opakovaná pozvání do veřejnoprávní televize, kde jsme v pořadu Dobré ráno s Českou televizí diskutovali o civilizačních problémech naší populace s moderátory Janou Ulbrychovou a Janem Hrubešem.

Radek Němec na přednáškách

Několikrát jsme přijali zajímavou nabídku pomoci širší veřejnosti prostřednictvím populárně odborných přednášek v hotelech Grand Hotel PUPP v Karlových Varech nebo např. v Hotelu Hilton v Praze. Exkluzivní hotelové klientele jsme dle přání zpracovávali vitalizační programy, jejichž výsledky následně sklidily uznání. Rádi také pořádáme přednášky většího formátu jako např. Metropol České Budějovice - cca 1000 posluchačů, tak i přednášky menšího cíleného formátu exkluzivně pro firmy a jejich zaměstnance např. pobočka České spořitelny v Jindř. Hradci - cca 15 lidí.

Radek Němec v médiích

Opakovaně jsme se účastnili pořadu Dobré ráno s Českou televizí a mnohokrát také pořadu Snídaně s Novou. Tematické rozhovory o zdravém životním stylu, image a vitalitě jsme vedli na frekvencích rádií Impuls, Frekvence 1, Český rozhlas, Blaník nebo Faktor. Spolupracujeme na odbornějších článcích pro čtenáře prestižních časopisů např. BAZAAR, Cosmopolitan, ELLE, Woman, Burda, Tina, Katka, Květy, Golf, Ring, Anno, Poplife, Český Golfista nebo Programový časopis JIH.

Od června 2005 byla na portále IDNES v sekci ONADNES/Poradny vytvořena Dietologická poradna Mgr. Radka Němce, kde se vyjadřujeme k Vašim dotazům.